Poniżej przedstawiamy i opisujemy pokrótce każdego z nas!

Nigdy nie mieliśmy jednolitej wspólnej sesji zdjęciowej dlatego poniżej przy opisie każdego z nas zamieszczam wycinek z logo, aby zauważyć pewne podobieństwa!

Miłej lektury!

Włodzimierz Szkudlarek

Hanna Szkudlarek

#1 Adam – ukończył studia na Politechnice Poznańskiej oraz na Politechnice Warszawskiej na kierunku informatyka.
Aktualnie pracuje jako specjalista ds. IT.
Wraz z utalentowaną muzycznie żoną Anną posiadają trójkę dzieci – Gabrysia – 6 lat , Michałka – 4 lata i miesięczną Anielkę.

#2 Jan – studiował w Wyższym Seminarium Duchownym w Kaliszu a następnie ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Teologia. Jest nauczycielem religii w szkole podstawowej we Wrocławiu.

#3 Michał –  ukończył studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Towaroznawstwo z zarządzaniem jakością żywności. To inicjator założenia Fundacji Dziewięciu Braci, realizator europejskiego projektu poprawy bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych i przygotowania infrastruktury dla samochodów autonomicznych, laureat konkursu GovTech wraz z Fundacją grupy PKP oraz laureat pierwszego etapu konkursu GovTech we współpracy z PKN Orlen. Wraz z żoną Paulą prowadzi firmę podnoszącą standard zamieszkania w Domach Studenckich w całej Polsce www.smartdorm.pl.

#4 Piotr – Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej i na Politechnice Łódzkiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Pracuje jako specjalista ds. utrzymania produkcji, od dwóch miesięcy szczęśliwy małżonek Aleksandry – przyszłej farmaceutki.

#5 Szymon – studiował informatykę, obecnie przenosi się na dziennikarstwo, aktywny krwiodawca, chętny do pomocy wolontariusz, aktywnie tworzy rodzinny blog.

#6 Wojciech –  to student zarządzania na Akademii Kaliskiej. Zaangażowany w działania Samorządu Studenckiego. Uwielbia sport, w szczególności siatkówkę. Interesuje się rozwojem, nowymi technologiami, biznesem.

#7 Krzysztof – Jest świetny z matematyki i lubi rysować, organizuje grę w siatkówkę, obecnie zaczyna studiować informatykę również na Akademii Kaliskiej.

#7 Józef – lubi rysować i malować akwarelami – zaczyna projektować ogrody, bo też taki kierunek szkoły średniej wybrał, robi artystyczne zdjęcia. Marzy w przyszłości o studiowaniu architektury

#9 Lech Zaczął szkołę średnią o profilu multimedia i reklama. Lubi grać w gry komputerowe. Jako najmłodszy wujek ma bardzo dobry kontakt z bratankami.